uni beanie blueberry

890 Kč

sametově měkká teplá čepice vyrobená z extra jemné merino vlny. v jedné univerzální velikosti pro všechny. díky skvělé elasticitě merino vlny není potřeba různých velikostí, stačí jedna - pro děti, pro mámy a dokonce i pro táty. merino vlna je zárukou tepla a zároveň v ní nepocítíte nepříjemné pocení. 

naše beanie nemá přesně danou výšku ohrnutí, tudíž ji můžete ohrnout jednou pro dospělou velikost nebo dvakrát pro dětskou velikost. nebo jak chcete :)

naše beanie pleteme v české rodinné pletárně.

rozměry: šířka 21 cm, délka 28 cm

složení: 100% extra fine merino vlna

barva: borůvková

údržba: doporučujeme prát ručně

česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz