šaty

Dámské šaty

Šaty šijeme s maximální péčí a kvalitou, používáme pouze certifikované látky, a všechny naše kousky jsou vyráběny přímo v České republice. Naše mušelínové a bavlněné šaty jsou nadčasové, elegantní a minimalistické, ideální každou příležitost. Potřebujete strávit dopoledne na pískovišti a pak si zajít s kamarádkou na víno? Naše šaty jsou správnou volbou. Díky jejich oversized střihu jsou vhodné i pro vrstvení, což znamená, že si je můžete užívat po celý rok.

 

18 položek celkem
F2A9499
2 790 Kč
346/S/M
aFullSizeRender VSCO 33
2 790 Kč
355/S
aFullSizeRender VSCO 25
4 490 Kč
352/S/M
Hila creme
2 590 Kč
318/ONE
Loreta crème brûlée 123/ONE
Ava
2 590 Kč
278/ONE
Hermína navy
2 590 Kč
138/ONE
Hermína poudre 99/ONE
hermína stormy 120/ONE
aFullSizeRender VSCO 6
2 590 Kč
361/ONE
Loreta navy
2 590 Kč
135/ONE
Nahoru
Další produkty
česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz