svetry

 České svetry

Chunky svetry pleteme v české rodinné pletárně z těch nejkvalitnějších certifikovaných přízí. Jsou vhodné pro každé roční období a pro každou příležitost a díky své odolnosti vydrží v šatníku vašeho dítěte dlouhá léta. Naše svetry jsou nenáročné na údržbu, můžete je prát v pračce a sušit v sušičce.

Svetry pleteme v limitovaných kolekcích. Základem každé kolekce je náš bestseller dětský chunky svetr v barvě creme, který je vždy doplněný o nové barvy. V jednotlivých kolekcích jsou dámské a dětské svetry ve stejných barvách, aby jste se svými dětmi mohli vytvořit skvělé matchy matchy outfity.

česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz