šaty

Dětské šaty

Šaty šijeme s maximální péčí a kvalitou, používáme pouze certifikované látky, a všechny naše kousky jsou vyráběny přímo v České republice. Dětské mušelínové a bavlněné šaty navrhujeme s ohledem na jejich pohodlí a trvanlivost. Všechny střihy našich dětských šatiček jsou oversized, aby vydržely dětem co nejdéle, což vám ušetří časté nákupy nových kousků. Látky pečlivě vybíráme tak, aby byly odolné a děti v nich mohli podnikat lumpárny.

Jsme tu proto, aby vaše děti mohly bezstarostně objevovat svět ve stylu a pohodlí.

 

12 položek celkem
hila mini poudre
od 1 290 Kč
345/1
hila mini creme
od 1 290 Kč
321/1
mína poudre
od 890 Kč
108/1
perla lila
1 390 Kč
275/1
mína beige
od 1 090 Kč
114/1
mína petroleum 51/1-2
mína stormy
od 890 Kč
87/1
svetří voucher 336
voucher 1000
od 1 000 Kč
333/100
česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz