mikiny

Dámské mikiny

Všechny naše mikiny šijeme z té nejčistší organické bavlny s certifikací GOTS. Jsou měkoučké, mají příjemně volný oversized střih a praktické kapsy na všechny vaše nezbytnosti i zbytečné drobnosti.  Věděli jste, že organická bavlna se žmolkuje mnohem méně než ta konvenční? A že má díky tomu mnohem delší životnost?

Stejné barvy nabízíme i v dětské kolekci, takže si můžete vytvořit perfektní matchy matchy outfit.

Jakmile se do našich mikin zachumláte, hned se do nich zamilujete.

 

6 položek celkem
dámská mikina creme 159/ONE
voucher 1000
od 1 000 Kč
333/100
dámská mikina nero 162/ONE
svetří voucher 336
česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz