mikiny

Dětské mikiny

Všechny naše mikiny šijeme z té nejčistší organické bavlny s certifikací GOTS. Jsou měkoučké, mají příjemně volný oversized střih a praktické kapsy na všechny dětské nezbytnosti i zbytečné drobnosti.  Věděli jste, že organická bavlna se žmolkuje mnohem méně než ta konvenční? A že má díky tomu mnohem delší životnost?

Stejné barvy nabízíme i v dámské kolekci, takže si můžete vytvořit perfektní matchy matchy outfit.

Jakmile se vaše děti do našich mikin zachumlají, hned se do nich zamilují.

7 položek celkem
dětská mikina brownie 171/1
dětská mikina creme 174/1
dětská mikina nero 168/1
voucher 1000
od 1 000 Kč
333/100
dětská mikina poudre 177/1
svetří voucher 336
česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz