přejeme vám krásné jaro! u objednávek nad 2500,- doprava zdarma

o nás

navrženo a vyrobeno pod vlčí horou

jsem mámou tří malých dětí a nápad na vlastní značku jsem v hlavě nosila hodně dlouho. od narození mého nejstaršího syna, kterému je už 9 let. ale teprve před dvěma lety jsem sebrala odvahu a čas a navrhla prvních pár kousků.

 

používám pouze přírodní materiály, jako je 100% bavlna nebo len a preferuji jednoduchostve všech krocích výroby se snažím o maximální udržitelnost. vybírám si pouze takové materiály, které jsou udržitelné a vše je vyráběno lokálně v české republice v malých množstvích. 

 

také se snažím se o to, aby svoje oblečení děti milovaly, aby v něm rády dělaly lumpárny, aby jim v něm bylo dobře.  ráda se proto nechávám inspirovat mými dětmi a jejich potřebami. pečlivě si vybírám takové materiály, které jim jsou příjemné a rády se do nich zachumlávají a všechno oblečení společně testujeme, aby vydrželo opravdu hodně a nemuselo se v šatníku stále obměňovat. 

 

budu ráda, pokud budou vaše děti wolfkids oblečení nosit stejně rády jako ty naše. 

 

kolekci jsem velmi záhy rozšířila i na sekci wolfmamas, která je určená pro ženy. mám ráda ženskost v módě, jednoduchost, kvalitní materiály. ty také používám ve svých kolekcích. snažím se o takové kousky, které v šatníku vydrží déle než jednu sezónu, které toho s vámi spoustu prožijí. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz