o nás

navrženo a vyrobeno pod vlčí horou

jsem mámou tří malých dětí a nápad na vlastní značku jsem v hlavě nosila hodně dlouho. od narození mého nejstaršího syna, kterému je už 9 let. ale teprve před dvěma lety jsem sebrala odvahu a čas a navrhla prvních pár kousků.

 

používám pouze přírodní materiály, jako je 100% bavlna nebo len a preferuji jednoduchostve všech krocích výroby se snažím o maximální udržitelnost. vybírám si pouze takové materiály, které jsou udržitelné a vše je vyráběno lokálně v české republice v malých množstvích. 

 

také se snažím o to, aby děti svoje oblečení milovaly, aby v něm rády dělaly lumpárny, aby jim v něm bylo dobře.  ráda se proto nechávám inspirovat mými dětmi a jejich potřebami. pečlivě si vybírám takové materiály, které jim jsou příjemné a rády se do nich zachumlávají a všechno oblečení společně testujeme, aby vydrželo opravdu hodně a nemuselo se v šatníku stále obměňovat. 

 

budu ráda, pokud budou vaše děti wolfkids oblečení nosit stejně rády jako ty naše. 

 

kolekci jsem velmi záhy rozšířila i na sekci wolfmamas, která je určená pro ženy. mám ráda ženskost v módě, jednoduchost, kvalitní materiály.naše kousky jsou kvalitní a nadčasové, takže vydrží v šatníku déle než jen jednu sezónu. jako matka tří dětí také dbám na to, aby děti v oblečení mohly růst, proto je vše ušito oversized a děti tak mohou wolfkids oblečení nosit několik let.

 

 

 

PAEZ

nově máme na eshopu také espadrilky PAEZ. značka PAEZ byla založena v roce 2006 v buenos aires, jako malá firma, která se pokusila obnovit tradici své národní boty alpargatas. Příběh těchto bot začal před tisíci lety v egyptě. někdy kolem roku 1830 pak baskičtí přistěhovalci do argentiny s sebou přivezli i lehkou plátěnou botu, potomka egyptského sandálu, kterou začali nazývat alpargata. ta se ihned stala velmi oblíbenou, především pro svou pohodlnost a všestrannost. její popularitu rozšířili kočovní gaučové, kteří při svých cestách po celé patagonii a andách, chodili pěšky a jezdili na koních a vždy měli na nohách alpargatas. postupně se tyto boty, tradičně pouze v černé nebo bílé, staly každodenním obutím celé argentiny. a to především díky své pohodlnosti a prodyšnosti. ale zatímco alpargatas byly pohodlné, postrádaly určitou šťávu.  tak si tři přátelé řekli proč by nemohli alpargatas oživit zábavnými barvami a vzory. v roce 2006 tak vyrobili první boty PAEZ a s pomocí dalších přátel koupili vlastní výrobní závody v san martín na předměstí buenos aires. 

v roce 2014 se celé vedení firmy přestěhovalo do evropy, nejdříve do barcelony, poté do lisabonu, kde mají dnes paezky svou základnu do dnes. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz