Hila mini creme

1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč od 1 290 Kč
Varianta

Oversized mušelínové šaty s dlouhým lehce balónovým rukávem. Tyto šaty jsou skvělou volbou pro různá roční období.  Nejenže jsou šaty lehké a vzdušné, takže jsou super do parného léta, ale v chladnějších měsících zahřejí. Mušelín má totiž úžasnou vlastnost přizpůsobovat se okolní teplotě.

Jsou ušité z dvouvrstvého mušelínu s certifikací GOTS /Global Organic Textile Standard/. To znamená, že jsou vyrobeny z organického materiálu, který byl zpracován a vyráběn s ohledem na životní prostředí a zdraví. Díky této certifikaci jsou šaty šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k pokožce i těch nejmenších dětí. 

materiál: 100% bio bavlna

barva: krémově bílá

 

Detailní informace

česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.

Detailní popis produktu

hila mini creme

Šijeme v Čechách 

Šaty, mikiny, kalhoty, vše šijeme v Čechách. Naše šikovná švadlena je pro Vás šije precizně a s láskou.

Používáme pouze kvalitní a certifikové látky

Na látkách si dáváme opravdu záležet. Věříme, že látka je alfou a omegou. Vybíráme si pouze ty s certifikáty a bez syntetických příměsí. Mezi naše oblíbené látky patří organická bavlna, len a recyklované látky.

hila mini creme
hila mini creme

Šaty Vám ušijeme na míru

Nevyhovují Vám naše míry? Potřebovala byste je mít delší, kratší, širší, užší? Žádný problém! Šaty Vám ušijeme podle Vašich představ. Šířku a délku můžeme bez problémů upravit dle Vašich požadavků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz