hila mini creme

1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč od 1 290 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

oversized mušelínové šaty s dlouhým lehce balónovým rukávem. tyto šaty jsou skvělou volbou pro různá roční období.  nejenže jsou šaty lehké a vzdušné, takže jsou super do parného léta, ale v chladnějších měsících zahřejí. mušelín má totiž úžasnou vlastnost přizpůsobovat se okolní teplotě.

jsou ušité z dvouvrstvého mušelínu s certifikací GOTS /Global Organic Textile Standard/. to znamená, že jsou vyrobeny z organického materiálu, který byl zpracován a vyráběn s ohledem na životní prostředí a zdraví. díky této certifikaci jsou šaty šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k pokožce i těch nejmenších dětí. 

materiál: 100% bio bavlna

barva: krémově bílá

pokud není Vámi vybraná velikost k dispozici, napište si o ni. rádi Vám ji našijeme.

česká výroba
česká výroba
vše pleteme a šijeme v čr
snažíme se podporovat místní ekonomiku tím, že vyrábíme naše oblečení v místě původu nebo v jeho blízkém okolí. tím minimalizujeme dopravu a snižujeme emise CO2, spojené s dlouhými přepravními cestami. navíc podporujeme místní komunity a přispíváme k udržení řemeslných dovedností a tradic.
matchy matchy
matchy matchy
pro děti i pro rodiče
nabízíme kolekci matchy matchy outfitů pro rodiče a jejich děti. toto oblečení navrhujeme tak, aby vytvářelo harmonický celkový dojem. naše matchy matchy sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a příjemné na nošení.
minimalistický design
minimalistický design
v jednoduchosti je krása
zaměřujeme se na jednoduchost, kvalitu a čistotu zpracování. v našich kolekcích upřednostňujeme zemité barvy, které se dají dobře kombinovat. snažíme se vytvářet nadčasový a elegantní vzhled. tento přístup také souzní s udržitelnou módou, protože kvalitní a funkční kousky vydrží ve vašem šatníku dlouhá léta.
udržitelnost
udržitelnost
vždy myslíme na naši planetu
klademe velký důraz na používání přírodních materiálů a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. to zahrnuje používání organických tkanin, recyklovaných materiálů a biologicky odbouratelných látek. podporujeme také energeticky úsporné výrobní procesy a snižujeme emise skleníkových plynů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz